ДІМ ЙОГИ «БОДХІСАТТВА»
ВИКЛАДАЧІ
ДІМ ЙОГИ «БОДХІСАТТВА»
ВИКЛАДАЧІ
Сильна команда, яка цінує традицію Йоги
та сповідує професіоналізм у своїх заняттях.
Хатха йога
Катерина Безсонова
«Чим тихіше ви станете, тим більше можете почути»

Румі


Для мене ці слова про справжню мету практики йоги. Жити уважно, бути включеним, щоб сповна насолоджуватися красою світу. Помічати можливості, що відкриваються перед нами.

Йога як рухова практика — це інструмент як оздоровлення, а й розвитку спостережливості через роботу з рухом.

Приходячи на урок, Ви вчитеся відпускати: свої думки та оцінні міркування, вчитеся видихати та розслаблятися. Занурюючись у практику і обмежуючи взаємодію Космосу з навколишнім світом, його шумом, суєтою, позбавляєтеся від стресу.
Уповільнюєте біг у вічній гонці за щастям, за тим, щоб стати найкращою версією себе. Щоб повернутися вже більш увімкненими та взаємодіяти з усім, що трапляється з вами, усвідомлено та спокійно.

Наче хтось протер скло, через яке Ви дивилися на світ, і він став чіткішим, заграв новими фарбами.
Хатха йога
Єлизавета Стадникова
"Гнучке тіло - гнучкий розум"

Я щиро вважаю, що практика йоги є унікальним інструментом, який розвиває взаємозв'язок між тілом і розумом. Розвиваючи гнучкість тіла, Ви вчитеся бути гнучкішими у різних життєвих ситуаціях. Жити легко!

Я переконалася у цьому на своєму прикладі та своїх учнів.
Хочу сказати, що я знаю, як буває захоплюючий цей шлях. Іноді непростий. 9 років тому на своєму першому занятті йогою мені було тяжко і дуже цікаво!

Моє побажання для всіх студентів — вірте в себе і будьте старанними на практиці, а я допоможу досягти бажаного результату!

Я запрошую Вас на практику йоги, де Ви зміцните своє тіло фізично та розслабтеся емоційно. Плавно перетікаючи з однієї асани в іншу, пов'язуючи своє дихання з рухами, Ви навчитеся відчувати своє тіло по-новому.

Хочу, щоб кожне заняття наближало вас до бажаного результату і ви з насолодою занурилися у процес чудових змін!
Хатха йога
Ігор Чугуров
«Уже завтра я стану краще!»
Але це "завтра" ніколи
Не настає, ось біда!
Як сніг, що розтанув, як дим,
Заповітний день невловимий.
І тільки одряхлів, дурень
Того завтра вступить нарешті,
Розслаблений, немощений вже,
З тугою каяття в душі.


Класи хатха-йоги у сучасному авторському стилі баланс-йога. Це не релігійний напрямок, тому його можуть практикувати представники будь-яких релігійних та філософських течій. Цей клас підійде як початківцям, так і практикам, що продовжують.

Під час створення послідовностей основний акцент робиться на травмобезопасность. У практиці використовуються статико-динамічні послідовності, де кожен рух пов'язаний з вдихом або виходом та вправи вистоюються таким чином, що кожна наступна вправа посилює ефект попереднього. Також особлива увага приділяється компенсаціям після виконання асан для відновлення організму та підготовки до наступної вправи. Для забезпечення травмобезпеки та збалансованого впливу на вегетативну нервову систему окрема увага приділяється виконанню бандх – м'язових та енергетичних замків.

На заняттях ви отримаєте свіжий досвід встановлення контакту та взаємодії зі своїм тілом.
Інтегральна йога
Надія Дикун
Слова Симеона про внутрішнє світло: "І слідуючи Йому вимагав мій дух осягнути зриме сяйво, але він не знайшов у ньому створення і йому не вдалося вийти зі світу створеного, - щоб охопити той нестворений і невловимий блиск. І все-таки він обійшов все в своїм прагненням споглядати це світло, він досліджував повітря, він повернув небо, він переступив через прірви, вистежив, як йому здавалося, всі кінці світу, але в усьому цьому мій дух не знайшов шуканого, бо все це було створено. і сумував і згоряв у серцевині своїй, і я жив, як зовсім відчужений у дусі своєму, він же прийшов, коли Він хотів і як легка хмара огорнув мій голову. середині серця з'явився Він як світло круглого сонця.
К. Юнг


Я запрошую Вас на свої заняття з Довірою до Світу та відкритим серцем до того, що відбувається.
10-річний досвід викладання і потім 5-річну подорож Азією навчили мене спостереженню, як за зовнішнім, так і за внутрішнім, насолоджуючись єдністю перетікання з одного в інше. Не виключаючи, а доповнюючи один одного в гармонійному танці чи візерунку буття. Немов квітка мандала розкривається, розпускається знову і знову в новому малюнку - показуючи нескінченні варіанти можливостей для розкриття потенціалу, закладеного в кожній людині, без винятку.
Бажаю всім живим істотам світлу радість у серці та процвітання у світі! Намасті.
Розвиток людства починається з розвитку
кожної окремої особистості
Відповіді надходять, коли ми починаємо ставити питання
Одне заняття
Для всіх видів практик
300 грн.
Купити
Абонемент на 4 заняття
Для всіх видів практик
900 грн.
Купити
Абонемент на 8 занять
Для всіх видів практик
1500 грн.
Купити
Безлімітний місяць
Необмежена кількість занять
1800 грн.
Купити
Індивідуальні заняття:
Правила користування абонементом
1. Активацію абонемента необхідно здійснити протягом 30 днів із моменту покупки (відвідати перше заняття по абонементу).
2. Термін дії абонемента 30 діб з моменту активаціі.
3. Якщо за 30 днів Ви не встигли відвідати всі заняття, то вони будуть збережені на Вашому абонементі у разі СВОЄЧАСНОГО продовження (не пізніше, ніж 30 днів з моменту припинення дії абонементу). Коли термін дії абонементу завершено, то заняття, які залишилися, не можна використати без повторної активації (продовження); в окремих випадках можливі винятки (наприклад тривалі періоди захворювань, що підтверджені медичними документами).
4. Ознайомчий безліміт на тиждень видається новому гостю при першому відвіданні ОДНОРАЗОВО.
5. У разі своєчасного продовження абонементу «8 занять» на «8 занять» Ви отримуєте +1 заняття у подарунок.
6. При своєчасному продовженні абонементу «Безліміт» Ви отримуєте знижку 10% .
7. Придбання абонементу «Безліміт» у день відвідання першого (безкоштовного) заняття зі знижкою 10%.
8. Придбання абонементу «Безліміт» у день відвідання першого (безкоштовного) заняття зі знижкою 15% доступне для кожної пари ( 2 особи): чоловік та жінка, хлопець та дівчина, мати та донька, батько та син (навпаки), дві сестри, подруга та подруга, друг та подруга.
9. Функція «заморозки» абонементу можлива на термін 14 днів протягом року (частинами або цілком) без з'ясування причин. У випадку захворювань, які потребують тривалого лікування, абонемент може бути «заморожений» на термін більше, ніж 14 днів за умови документального підтвердження.
10. Кошти за придбаний абонемент не повертаються (навіть при активному абонементі за наявності занять).
11. Абонемент не може бути використаний третіми особами.
BodhiSattva
Content Oriented Web
BodhiSattva
Ми використовуємо файли cookie для забезпечення зручності роботи з сайтом. З повним переліком умов Ви можете ознайомитись на сторінці політика конфіденційності.
Добре, більше не показувати.
Close